Nasza pasja przekłada się na jakość naszych usług.

Już teraz zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą.

Znakowanie
Na naszych gadżetach wykonujemy znakowanie różnymi metodami, m.in.:

Sitodruk- bardzo stara metoda druku, stosowana głównie do znakowania produktów tekstylnych. Metoda polega na przygotowaniu szablonu z siatki z drobnymi oczkami utworzonej z warstwy światłoczułej. Elementem drukującym są przepuszczające farbę oczka stanowiące wzór nadruku. Oczka siatki mają zazwyczaj średnicę od 40 do 34 mikrometrów. Obecnie przy wykorzystaniu najnowszych maszyny sitodrukarskich możemy wykonać nadruk wzorów składających się nawet z 16 kolorów.

Tampodruk – uniwersalna metoda druku, znajdująca zastosowanie zarówno przy nanoszeniu napisów na długopisy, jak i na części samochodowe niezależnie od kształtu powierzchni. Technika ta polega na przenoszeniu farby z matrycy na materiał przy pomocy miękkiego sylikonowego tamponu.

Grawer – polega na wypalaniu laserem na powierzchni materiału, np. na metalu, szkle, plexi, skórze. Wiązka laserowa jest sterowana komputerowo, dzięki temu metoda ta jest precyzyjna i skuteczna przy bardzo szczegółowych formach. W technice tej kolor zależy od podłoża.

Haft – metoda umożliwiająca wyszycie na wszelkiego rodzaju tekstyliach dowolnego logo lub wzoru. Z pewnością jeden z bardziej eleganckich sposobów znakowania artykułów reklamowych. koszulka polo z małym wyhaftowanym logo to już prawdziwa klasyka branży reklamowej.

Termotransfer – techniką tą możemy wykonać pełno kolorowe nadruki na różnych podłożach. Grafika, która ma zostać umieszczona na przedmiocie, jest najpierw drukowana na specjalnym papierze termo transferowym, po czym zostaje przeniesiona przy pomocy prasy wytwarzającej wysoką temperaturę na właściwą powierzchnię.

Hotstamping– technologia druku z użyciem materiałów przewodzących ciepło polegająca na wyciskaniu na gorąco pożądanych tekstów lub znaków. Jest to trwał technologia, ponieważ nawet w sytuacji gdy farba odpadnie pozostaje ślad wytłoczenia. Hotstamping używany jest do uszlachetniania druku, ozdabiania przedmiotów, znakowania, zabezpieczania druku.

Składając zamówienie nie muszą Państwo znać wszystkich technik, służymy fachową pomocą w doborze metody znakowania odpowiedniej do każdego rodzaju materiału.

Mogą Państwo zarówno przesłać do nas gotowy projekt, jak i zlecić nam jego wykonanie.

Zajmujemy się przede wszystkim realizacją zamówień na gadżety reklamowe z nadrukiem, a naszą mocną stroną jest obsługa firm na najwyższym poziomie i wyjątkowo krótki czas realizacji. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych czasem są tylko trudne do zrealizowania. Każde zamówienie traktujemy tak samo niezależnie od tego czy jest to sto długopisów czy dziesięć tysięcy smyczy.
Oferujemy szeroką gamę produktów, od prostych breloków po ekskluzywne wyposażenie biura. Wszystkie produkty mogą zostać spersonalizowane przy pomocy logo Państwa firmy i stanowić doskonały nośniki informacji o niej.

Gadżet reklamowy z logo firmy może być nośnikiem informacji o firmie oraz stanowić przydatny na co dzień drobiazg. Dzięki temu zwiększa się grono odbiorców i wzrasta skuteczność działań marketingowych.

Produkt z logotypem jest doskonałym prezentem tak dla partnera biznesowego, jak i klienta masowego. Klienci z reguły zwracają większą uwagę na produkty, do których dołączono nawet drobne upominki.

Przygotowaliśmy wzorcownię z najpopularniejszymi gadżetami, które są do wglądu dla wszystkich stałych i potencjalnych klientów. Można obejrzeć jakoś produktów, sprawdzić jak duże logo można wykonać na danym gadżecie, a także zapoznać się z wszystkimi metodami znakowania.
Kilkuletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa Klienta pozwoliły nam na wypracowanie sobie dobrej opinii wśród naszych klientów, którzy coraz częściej do nas wracają.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Artykuły biurowe

Artykuły dla dzieci

Artykuły skórzane

Artykuły ekologiczne

Smycze reklamowe

Notatniki i notesy

Długopisy metalowe i plastikowe

Breloki i odznaki

Kredki, ołówki i zakreślacze

Kalkulatory

Radia

Stacje pogodowe

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI KATALOGAMI

Pełen profesjonalizm

Kilkuletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa Klienta pozwoliły nam na wypracowanie sobie dobrej opinii wśród naszych klientów, którzy coraz częściej do nas wracają.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.